Metrics loading
Купити Шпаклівка FassadenSpachtel D200 Plus в категорії Шпаклівки фото №1
Купити Шпаклівка FassadenSpachtel D200 Plus в категорії Шпаклівки фото №1
Акрилова середньо-фінішна шпаклівка для зовнішніх робіт.
Фасування:
Застосування:
фасади
Склад:
Мінеральні наповнювачі, полімерні добавки
Витрата:
~1,7 кг/м²
+ додаткові характеристики

Готова до застосування пастоподібна шпаклівка на основі синтетичного в’яжучого. Рекомендована для вирівнювання та ремонту дефектів поверхонь з бетону, газобетону, цегли, керамічних блоків, гіпсової, вапняної та цементної штукатурок.

Підходить для використання в якості фінішної шпаклівки у вологих приміщеннях, а також для шпаклювання віконних відкосів та поверхонь в неопалюваних приміщеннях. Відрізняється особливою еластичною тиксотропною консистенцією.

Придатна для використання в якості моделюючої маси для створення декоративних ефектів. Після висихання поверхню необхідно фарбувати відповідною фарбою.

Особливості
  • Легко та рівномірно наноситься
  • Сумісна з усіма видами фарб
  • Стійка до атмосферних впливів
  • Добре шліфується
  • Ударостійка
  • Не лишає чорних плям під час ущільнення/полірування кельмою
  • Не містить органічних розчинників
  • Екологічно чиста
  • Має добру адгезію до різних типів основ
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до вищезгаданих вимог. Забруднення та речовини, що негативно впливають на адгезію, необхідно видалити. Сильнопоглинаючі поверхні необхідно заґрунтувати такими матеріалами, як закріплююча грунтівка «UniGrund» або концентрат грунтівки «GrundKonzentrat». Високолужні поверхні рекомендується грунтувати за допомогою «VinylGrund D14». Для запобігання зараження або при існуючому зараженні основи пліснявою, цвіллю, водоростями або грибками слід застосовувати «BiozidGrund».

Підготовка матеріалу

«FassadenSpachtel D200 Plus» готова до застосування дисперсійна шпаклівка. Вміст упаковки ретельно перемішати з допомогою мішалки з низькими обертами. При необхідності, для регулювання консистенції, шпаклівку можна розбавити водою, але не більше ніж 2% від маси. При механізованому нанесенні слід керуватися інструкцією по експлуатації обладнання.

Увага!: завжди враховувати точну кількість води для регулювання консистенції вказану на упаковці

Виконання робіт

Нанести рівномірним шаром за допомогою сталевої нержавіючої кельми або машини для розпилення дрібнозернистої шпаклівки, рівномірно розподілити по поверхні шаром необхідної товщини. У випадках використання в якості ремонтної маси, коли нерівності або сколи мають глибину більше 6 мм, рекомендується наносити матеріал в декілька шарів, дозволяючи попередньому шару повністю просохнути.


Подальша обробка

Після повного висихання останнього шару шпаклівки, рекомендується обробити її абразивним матеріалом №№ Р150..Р180. Для запобігання забруднення повітря та навколишнього середовища, шліфування рекомендується виконувати за допомогою механізованих шліфувальних пристроїв (дискових або кутових машин) з локальною аспірацією. Після чого обробити закріплюючим грунтом «UniGrund» або концентратом грунтівки «GrundKonzentrat». Після повного висихання грунта поверхня підлягає фінішному фарбуванню з використанням фасадної фарби «Facade» ТМ Ельф.

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.