Metrics loading
Купити Фасадна фарба FACADE в категорії Фарби та лаки фото №1
Купити Фасадна фарба FACADE в категорії Фарби та лаки фото №1
Придатна для фарбування цементної штукатурки, бетону та пінобетону, цегли, а також по гіпсовим основам, гіпсокартону, ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанері.
Фасування:
Застосування:
для зовнішніх і внутрішніх робіт
Склад:
наповнювачі та допоміжні добавки
Витрата:
120-130 мл/м²
+ додаткові характеристики

Дисперсійна латексна фасадна фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт, паропроникна, відрізняється стійкістю до атмосферних впливів, високою адгезією і гарними декоративними властивостями. Придатна для фарбування цементної штукатурки, бетону та пінобетону, цегли, а також по гіпсовим основам, гіпсокартону, ДВП, ДСП, QSB і OSB, фанері, дереву і склошпалерам всередині приміщень. Не містить розчинників.

Технології нанесення

Поверхня повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Нетривкі старі покриття, забруднення та висоли слід ретельно видалити. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 d (діб). Тріщини на поверхні розшити і зашпаклювати фасадною шпаклівкою. Поверхні обробити глибоко проникаючою ґрунтовкою Ельф™. Міцні алкідні та масляні покриття зашкурити і знепилити. Вражені грибками місця очистити спеціальними засобами і обробити ґрунтом Д-07 Фунгіцид  згідно інструкції.

Перед використанням ретельно перемішати. Наносити на поверхню щіткою, валиком або фарборозпилювачем (включаючи безповітряний спосіб) в 2 шари.
1 шар – фарбу рекомендується розбавити до 10% води.
2 шар – фарбу рекомендовано не розбавляти.
При нанесенні безповітряним розпиленням використовувати сопло діаметром 0,45-0,66 mm (мм) і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої густини і використовувати сопло 2 mm (мм). Час висихання кожного шару 1-2 h (год), повне висихання 24 h (год), при температурі основи +20°С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах терміни висихання та витримки можуть змінитись, при зменшенні температури час збільшиться.

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.