Metrics loading
Купити Клей ProKleber 020 в категорії Клеї фото №1
Купити Клей ProKleber 020 в категорії Клеї фото №1
Спеціальний клей для приклеювання важких шпалер, малярних флізелінових та скловолокнистих полотен
Фасування:
Застосування:
приклеювання шпалер та різних настінних покриттів
Склад:
Водна емульсія полівінілацетатної смоли та добавок
Витрата:
1 літр клею на 4 м² для скловолокнистих або флізелінових шпалер, 1 літр клею на 6 м² для шпалер на паперовій або текстильній основі
+ додаткові характеристики

Готовий до використання клей для надійної фіксації усіх видів скловолокнистих полотен типу «Склополотно STANDART ST40», «Склополотно PREMIUM SN40//SN50//SH50» малярного флізеліну типу «Флізелін FLIZ SF65/ SF120 SF150» від TM Ельф®, паперових,  вінілових та  текстильних шпалер усередині сухих приміщень. Рекомендований для застосування на таких основах як: гіпсокартонні листи, гіпсові блоки, бетон, плити типу OSB, ДВП, ДСП, та на поверхнях з мінеральних штукатурок на основі цементу, гіпсу і вапна. Ідеально підходить для поверхонь підготованих за допомогою шпаклівок «FinishSpachtel D60» або «FinishSpachtel D70»

Особливості
 • Готовий до застосування
 • Для усіх видів шпалер
 • Зручний робочий час
 • Містить протипліснявий компонент
 • Екологічно безпечний для приміщень
Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки у відповідності до вищезгаданих вимог. Забруднення та речовини, що негативно впливають на адгезію, необхідно видалити.

 • Нерівності на бетонних та мінеральних основах рекомендовано вирівняти шпаклівками «FinishSpachtel D60» або «FinishSpachtel D70» від ТМ Ельф®.
 • Гіпсокартонні, деревостружкові та волокнисті плити. Шви, краї та місця з'єднання плит необхідно проклеїти спеціальною стрічкою. Сколи, каверни та ямки від шурупів необхідно зашпаклювати, зашкурити після чого ґрунтувати.
 • Старі паперові шпалери, якщо вони відшаровуються треба видалити, після чого зашпаклювати, відшліфувати та заґрунтувати.
 • Вінілові шпалери на паперовій основі. Видаліть зовнішній шар, після чого виконайте процедури наведені для паперових шпалер.
 • Раніше пофарбовані поверхні треба попередньо закурити і вимити з миючим засобом, після чого промити чистою водою.
 • Сильно поглинаючі поверхні необхідно заґрунтувати такими матеріалами, як закріплююча ґрунтовка «UniGrund» або концентрат ґрунтовки «GrundKonzentrat». Високо лужні поверхні рекомендується ґрунтувати за допомогою «VinylGrund D14». Для запобігання зараження або при існуючому зараженні основи пліснявою, цвіллю, водоростями або грибками слід застосовувати «BiozidGrund».

Виконання робот

Перед початком використання рекомендовано перемішати клей «ProKleber 020» за допомогою низько обертового дрилю з насадкою.

При приклеюванні склополотен та малярного флізеліну треба спочатку нанести клей на стіну рівномірним шаром за допомогою валику або малярної щітки. Клей потрібно наносити на поверхню для приклеювання площею не більше ніж 1-2 полоси матеріалу у кількості, достатній для просочення склополотна. Приклеювання здійснюється до тих пір, поки клей зберігає свою липкість на дотик. Склополотна склеюють дотично один до одного або внахлест з подальшим прорізанням гіпсокартоним ножем. Далі шпалери необхідно ретельно притиснути на розгладити за допомогою пластикового або металевого шпателю. Остаточну фіксацію склошпалер рекомендується проводити якомога пізніше якщо планується їх підрізка.

При приклеюванні паперових, вінілових або текстильних шпалер клей треба наносити рівномірним шаром на оборотну сторону полотна шпалер за допомогою валику або малярної щітки. Зверніть шпалери змащеною клеєм стороною всередину і залиште на 5 хвилин. Після чого розверніть і приклеюйте їх звичайним способом, дотично одна до одної, ретельно розгладжуючи їх за допомогою пластикового або металевого шпателю.
Залишки клею на зовнішній стороні шпалер необхідно обережно видалити за допомогою чистої вологої губки до початку його висихання. Запобігайте висиханню або розмазуванню клею на зовнішній стороні шпалер.

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.