Metrics loading
Купити Клей для склошпалер Д 020 в категорії Клеї фото №1
Купити Клей для склошпалер Д 020 в категорії Клеї фото №1
Для приклеювання шпалер (скловолокнистих, паперових, вінілових, текстильних, інших) та різних настінних покриттів на флізеліновій, скловолокнистій та паперовій основі в сухих приміщеннях
Фасування:
Застосування:
приклеювання шпалер та різних настінних покриттів
+ додаткові характеристики

Готовий до використання водорозчинний клей. Використовується для приклеювання шпалер (скловолокнистих, паперових, вінілових, текстильних, інших) та різних настінних покриттів на флізеліновій, скловолокнистій та паперовій основі в сухих приміщеннях.

Особливості
  • Висока клейова здатність
  • Легко наноситься
  • Добра адгезія
  • Містить протипліснявий компонент
  • Екологічно чистий
  • Не містить органічних розчинників
Технології нанесення

Підготовка поверхні:

Нові поверхні: оброблювана поверхня повинна бути сухою, очищеною від пилу, бруду, жиру, смол та інших забруднень. Сильно поглинаючі поверхні загрунтувати грунтом Д 11 або клеєм Д 020, розбавленим в пропорції 1:1. Глянцеву поверхню відшліфувати до матового стану. Рівну та висохлу поверхню відшліфувати та знепилити.

Раніше пофарбовані/обклеєні шпалерами поверхні: видалити покриття, що відшаровуються, залишки шпалер, інше. Пофарбовану глянцевою фарбою поверхню вимити розбавленим лужним миючим засобом, потім водою та висушити. Подальшу підготовку проводити так само, як для нових поверхонь. 

Виконання робіт:

Скловолокнисті/флізелінові шпалери/скловолокнисті матеріали: клей перед застосуванням ретельно перемішати, нанести на поверхню стіни рівним шаром по ширині 1-2 полотнища за раз, залишаючи на стиках трохи товщий шар. Не наносити безпосередньо на шпалери (скловолокно). Кількість клею повинна бути достатньою для просочення шпалер, не слід допускати надлишків - вони просочуються на лицьову поверхню. Після нанесення клею полотнище шпалер відразу міцно притискайте до поверхні зворотньою стороною і розгладжуйте за допомогою пластикового шпателя. 

Паперові/вінілові/текстильні/інші шпалери на паперовій основі: клей перед застосуванням розбавити водою на 30% і ретельно перемішати, наносити клей валиком на зворотню сторону шпалер і залишити намокати на 5-10 хв.

Далі дотримуйтесь інструкцій від виробника настінних покриттів.

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.