Metrics loading
Купити Клейова паста StyroporKleber в категорії Клеї фото №1
Купити Клейова паста StyroporKleber в категорії Клеї фото №1
Клейова паста для надійної фіксації та приклеювання оздоблювальних декоративних елементів на основі стиропорів
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
водна емульсія синтетичних смол і наповнювачів
Витрата:
650 г/м2 для шорстких поверхонь, з високою вбираючою здатністю, 250 г/м2 для плоских поверхонь, з низькою вбираючою здатністю
+ додаткові характеристики

Готова до використання вододисперсійна клейова паста для надійної фіксації та приклеювання  оздоблювальних декоративних елементів: плит, панелей, бордюрів, фризів, галтелей, розеток, плінтусів, пілястрів та ін. на основі стиропорів (спінених полістиролів) та спінених поліуретанів  у середині сухих приміщень. Може бути використаний для заглажування швів між декоративними виробами після їх монтажу.  Рекомендовано для застосування на таких основах як: гіпсокартонні листи, гіпсові блоки, бетон, плити типу OSB, ДВП, ДСП, та на поверхнях з мінеральних штукатурок на основі цементу, гіпсу і вапна. Ідеально підходить для поверхонь підготованих за допомогою шпаклівок «FinishSpachtel D60» або «FinishSpachtel D70»

Особливості
  • Готова для застосування
  • Високий ступінь початкової фіксації
  • Тривалий робочий час для корегування положення декоративних елементів
  • Висока адгезія до виробу та основи
  • Екологічно безпечна для приміщень

 

Технології нанесення

Поверхня повинна бути чистою, сухою, рівною, здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки. Забруднення та речовини, що негативно впливають на адгезію, необхідно видалити. Старі шпалери повністю видалити разом із залишками клею. Нерівності рекомендовано вирівняти за допомогою шпаклівок «FinishSpachtel D60» або «FinishSpachtel D70» від ТМ Ельф®.
Сильнопоглинаючі поверхні необхідно заґрунтувати такими матеріалами, як закріплююча грунтівка «UniGrund» або концентрат грунтівки «GrundKonzentrat». Високолужні поверхні рекомендується грунтувати за допомогою «VinylGrund D14». Для запобігання зараження або при існуючому зараженні основи пліснявою, цвіллю, водоростями або грибками слід застосовувати «BiozidGrund».

Виконання робот

Перед початком використання рекомендовано перемішати клей «StyroporKleber» за допомогою шпателя або низькообертового дрилю з насадкою.

В залежності від виду і форми декоративних елементів нанесення клею можна проводити двома способами:

  • Точково-полосний - клейова паста наноситься на основу у вигляді продовгуватих смуг, або точкових плям за допомогою плаского шпателю чи кельми. Як правило застосовується для об’ємних, важких та з розвиненою формою декоративних елементів.
  • Суцільний – клейова паста наноситься на всю поверхню основи за допомогою зубчастого шпателю з відповідним товщині клейового шару розміром зуба.

У випадку невеликої контактної площі декоративного елементу з основою рекомендовано наносити клейову пасту на обидві основи.
Після нанесення клею декоративний виріб необхідно обережно зафіксувати у місці кріплення та сильно притиснути на декілька секунд. Зайві залишки клейової пасти необхідно обережно видалити. Через 24 години після фіксації декоративних елементів потрібно уважно оглянути об’єкт та заповнити можливі сколи або щілини між елементами і основою за допомогою клейової пасти «StyroporKleber».

Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.