Metrics loading
Купити Toscana в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Toscana в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Toscana в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Toscana в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Toscana в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Toscana в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Натуральний вапняний декоративний матеріал з матовим ефектом, що імітує природні матеріали.
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
вапно, мінеральні наповнювачі, слюди
Витрата:
0,8-1,0 кг/м²
+ додаткові характеристики

TOSCANA - це натуральний вапняний декоративний матеріал для внутрішніх робіт. Завдяки особливим видам мінеральних наповнювачів покриття створює матовий ефект. Різні техніки нанесення даного декоративного покриття дозволяють отримати фактури, що імітують натуральні природні матеріали. Додатковий ефект надає натуральна слюда, що входить до складу матеріалу.

Особливості
  • Висока стійкість до забруднень
  • Має високу міцність
  • Володіє матовим ефектом
  • Витримує очищення лужними миючими засобами
  • Можна наносити в приміщеннях з високою вологістю
  • Має сильні протигрибкові властивості
Технології нанесення

На підготовлену поверхню нанести грунт QUARTZ PRIMER (мал. 1). Дочекайтеся повного висихання. Використовуючи професійний нержавіючий інструмент (шпатель, малка) нанесіть 1-й шар матеріалу, рівномірно розподіляючи продукт по всій поверхні (мал. 2). Для отримання більш глибокого малюнка рекомендуємо на першому шарі залишати характерні напливи і нерівності. Після повного висихання першого шару (6-8 годин) дрібнішими рухами, сильніше натискаючи на шпатель, нанесіть 2-й шар матеріалу, одночасно ущільнюючи поверхню (мал. 3). 

  

Перед нанесенням декоративного шару рекомендується загрунтувати поверхню грунтом VINILGRUND D 14 (ТМ «ЭЛЬФ»). Це полегшить нанесення фінішного шару та завадить виникненню плям від стиків. В якості декоративного і захисного шару всередині приміщень рекомендується використовувати різноманітні фінішні матеріали: для отримання матового ефекту використовуйте DECOR WAX TOSCANA, а для отримання більш глянцової поверхні DECOR WAX або DECOR WAX MURANO. Також можливе нанесення бази TOSCANA (укр. ТОСКАНА), раніше затонованої, з подальшою обробкою фінішними засобами, що створить додатковий ефект. Як посилення захисного шару рекомендується використовувати лаки VARNISH PROTECT. При здійсненні фасадних робіт рекомендується застосування гідроізолюючого грунту AQUABARRIERE (ТМ «ЭЛЬФ»), а для подальшого декорування і створення ефекту патіни слід застосовувати велатуру VINTAGE.

Відео-уроки (4)
Матеріали для завантаження (2)
Toscana
Каталоги – pdf (1.68 МB)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.