Metrics loading
Купити Toscana Toner в категорії Барвники і пігменти фото №1
Купити Toscana Toner в категорії Барвники і пігменти фото №2
Купити Toscana Toner в категорії Барвники і пігменти фото №1
Купити Toscana Toner в категорії Барвники і пігменти фото №2
Універсальний барвник-концентрат на основі натуральних залізоокисних пігментів
Фасування:
+ додаткові характеристики

TOSCANA TONER - універсальний барвник-концентрат на основі натуральних залізоокисних пігментів. Цей барвник спеціально розроблений для декоративних покриттів на основі вапна, але також підходить для тонування всіх типів декоративних штукатурок і фарб.

Технології нанесення

Система кольорування Toscana Toner Colour System спеціально розроблена для тонування декоративних покриттів на основі вапна, таких як Toscana, Grotto, Travertino Style, Marmorino Style, а також рекомендована для застосування в різних фактурних матеріалах ТМ «Эльф Декор», таких як: Palazzo, Coliseum, Castello, Castello Fine, Itaka, Canyon, Riviera, Country. 

Колірна гамма барвників Тоскана Тонер являє собою кілька відтінків сірого кольору, які в чистому вигляді або ж у комбінації між собою дозволяють отримати різноманітні колірні рішення бетонних поверхонь. Кількість і концентрація барвника Toscana Toner спеціально розраховані таким чином, щоб флакон барвника можна було цілком використовувати для тонування стандартного фасування продукції (15 кг). Тому система кольоруваннял Toscana Toner Colour System дуже проста і зручна в застосуванні: виберіть відповідне колірне рішення за каталогом, і перед початком робіт просто додайте вказану в рецептурі кількість флаконів барвника в ємність з декоративним покриттям, і перемішайте. Подальше нанесення декоративного покриття виконуйте за стандартною технологією нанесення.

Використання: додати барвник, що міститься в контейнері (75 мл) в контейнер з декоративним покриттям: 75 мл барвника на 5 кг, 10 кг або 15 кг матеріалу (в залежності від бажаної колірної насиченості вибраної на карті кольорів) і ретельно перемішати.

Матеріали для завантаження (1)
Карта кольорів Decotoner & ToscanaToner
Каталоги – pdf (666.31 КB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.