Metrics loading
Need an advice?
Application:
facades, interiors
Consumption:
1.0-1.3 kg / m2
+ additional specifications

Універсальна акрилова декоративна штукатурка з мінеральними наповнювачами, призначена для зовнішніх і внутрішніх робіт. Даний продукт створений для швидкого та якісного нанесення на великі поверхні методом пневматичного розпилення. Також AirFront можна наносити «вручну» за допомогою нержавіючої та пластикової малки. Матеріал рекомендований до нанесення всередині приміщень для місць загального користування. Крім того, AirFront ідеально підходить для фасадів котеджів, таун-хаусів, новобудов, торгових і офісних комплексів, паркінгів. Завдяки своїм складовим, матеріал є дуже міцним і декоративно-ефектним покриттям. Однією з переваг, є те, що даний продукт можливо наносити безпосередньо на якісну штукатурку без додаткової підготовки, що значно зменує трудовитрати.

А за рахунок високих показників адгезії AirFront може наноситися на будь-які будівельні поверхні. 

Склад: мінеральні наповнювачі, акрилові полімери, спеціальні добавки

Термін та умови зберігання: 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на кришці, в герметичній поліетиленовій тарі при температурі від +5°С до +30°С.

Features
  • Атмосферостійка
  • Стійка до механічних пошкоджень
  • Має хорошу адгезію
  • Без органічних розчинників
  • Дозволяє покривати великі поверхні в найкоротші терміни
Application technologies

На підготовлену поверхню, зміцнену грунтом Д 13, Д 15, або Д 11 (при внутрішніх роботах) (ТМ «Эльф»), рівномірно, ретельно і без пропусків нанести кварцовий грунт Д 17 (ТМ «Эльф»), попередньо затонувавши його в обраний колір. Дочекатися повного висихання. Перед нанесенням ретельно перемішати AirFront, затонувати в обраний за каталогом колір і повторно ретельно перемішати. Для отримання цікавих дизайнерських ефектів мозаїки на цьому етапі можна додати кольорові гранули AirGrains, вибравши комбінацію за відповідним каталогом. 

При нанесенні «вручну» застосовується техніка, аналогічна для декоративних покриттів СП 233, Д 233, Д 235 (ТМ «Эльф»). Дивіться технологію нанесення вказаних продуктів в даному каталозі продукції або на нашому сайті. Для професійного нанесення AirFront на великі поверхні рекомендуємо використовувати спеціальне обладнання для фарбування з пістолетом хоппер (діаметр сопла - 2-3 мм, тиск компресора - 2-2,5 атм). Допускається розведення продукту водою до 10%. AirFront наноситься в один шар пістолетом на відстані 30-50 см від поверхні рівномірними рухами в обраному напрямку (вертикально, горизонтально або круговими). Контролюйте рівномірність нанесення матеріалу на поверхню. У разі необхідності, корегуйте результат додатковим нанесенням матеріалу «мокрим по мокрому». AirFront є міцним і самодостатнім покриттям і не вимагає додаткової фінішної обробки. 

Download materials (1)
Elf™ Catalogue
Catalogs – pdf (18.11 MB)

Where to buy

Click to show map
Get the address of your nearest dealer
If there is no showroom in your city, we will help you to buy our products from our dealers, in the most convenient place for you.