Metrics loading
Need an advice?
Composition:
смесь пигмента, наполнителей и вспомогательных гид
Consumption:
700 g/m2
+ additional specifications

Готова до застосування кварцова фарба білого кольору з висою криючою здатністю. Тонується в різні кольори універсальними барвниками і за комп'ютерною системою кольорування. Характеризується високим ступенем паропроникності, поліпшеною вологостійкістю, а також підвищеною еластичністю. Застосовується для декоративного оздоблення стін з вапняку, газо/пінобетону, утеплених мінеральною ватою, а також для поверхонь з підвищеним ступенем паропроникності. 

Зовнішній вигляд: густа маса білого кольору з кварцовими зернами.
Склад: суміш пігменту, наповнювачів і різних допоміжних гідрофобних речовин у водному розчині силіконової емульсії та полімерної дисперсії з додаванням дрібного кварцового зерна.
Термін та умови зберігання: 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на кришці, в герметичній поліетиленовій тарі при температурі від +5°С до +30°С.

Features
  • Створює структурну поверхню
  • Висока криюча здатність, приховує дефекти основи
  • Стійка до механічних пошкоджень
  • Атмосферостійка, паропроникна
  • Має добру адгезію до різних типів основ
  • Не містить органічних розчинників
  • Екологічно чиста
Application technologies

Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати. Оброблювана поверхня повинна бути рівною, сухою, очищеною від бруду, пилу, жиру, моху, солей і прогрунтована зміцнюючим грунтом Д 13.

Для збільшення вологостійкості рекомендується застосування грунту Д 15. Для отримання доброго зчеплення і рівномірного структурного алюнка рекомендується додатково нанести кварцовий грунт С 18. Наносити за допомогою валика або блокового пензля. Рекомендована робоча температура: не нижче +5°С. Після використання інструменти вимити водою.

Download materials (1)
Elf™ Catalogue
Catalogs – pdf (18.11 MB)

Where to buy

Click to show map
Get the address of your nearest dealer
If there is no showroom in your city, we will help you to buy our products from our dealers, in the most convenient place for you.