Metrics loading
Купити Лак Акриловий СП 102 в категорії Фарби та лаки фото №1
Купити Лак Акриловий СП 102 в категорії Фарби та лаки фото №1
Для декоративного оздоблення та захисту поверхонь з дерева, деревних матеріалів, а також забарвлених поверхонь, декоративних штукатурок, гіпсу, шпалер, картону
База:
Фасування:
Застосування:
для внутрішніх робіт
Склад:
суміш спеціальних високоякісних водних дисперсій
Витрата:
10-15 м²/кг
+ додаткові характеристики

Застосовується для декоративного оздоблення та захисту поверхонь з дерева, деревних матеріалів, а також забарвлених поверхонь, декоративних штукатурок, гіпсу, шпалер, картону. Призначений для внутрішніх робіт. Тонується в будь-який відтінок універсальними барвниками і за комп'ютерною системою кольорування.

Особливості
  • Не міняє відтінок і структуру поверхні
  • Створює прозоре, еластичне і високоміцне покриття
  • Стійкий до ультрафіолетового випромінювання, вологи і миючих засобів
  • Без органічних розчинників
  • Має хорошу адгезію до різних типів підстав
Технології нанесення

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, очищеною від пилу і бруду. Дерев'яну поверхню попередньо шліфують до гладкості.

Перед використанням необхідно лак ретельно перемішати. Наносять пензлем, валиком або пневмораспилітелем в 2-3 шари. Рекомендована робоча температура: не нижче + 10С. Інструменти після використання вимити водою.

Зовнішній вигляд лакового шару після висихання: безбарвний, що не міняє кольору підкладки і підсилює малюнок шарів деревини.

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.