Metrics loading
Купити MetallicEffekt Farbe в категорії Фарби та лаки фото №1
Купити MetallicEffekt Farbe в категорії Фарби та лаки фото №1
Декоративна фарба з ефектом «металік», на основі акрилового в’яжучого та металізованих ефектних пігментів.
База:
Фасування:
Застосування:
для внутрішніх та зовнішніх робіт
Склад:
Акрилова дисперсія, металізовані ефектні пігменти
Витрата:
125-170 г/м²
+ додаткові характеристики

Призначена для утворення фінішних напівглянцевих покриттів з декоративним ефектом «металік». Витримує високі вимоги щодо волого-, зносо- та атмосферостійкості. Може застосовуватися на поверхнях як мінерального, так і органічного походження, в тому числі: декоративної штукатурки, бетон, цегла, гіпсокартон, шпаклівки, деревина, МДФ, ДВП, ДСП, OSB, декоративна ліпнина (з гіпсу, поліуретану, пінополістиролу), заґрунтованому металі, шпалерах, та раніше пофарбованих поверхнях, що міцно тримаються.

Особливості
  • Створює декоративні ефекти «металік»
  • Атмосферостійка та стійка до УФ-випромінювання
  • 1-й клас стійкості до мокрого стирання
  • Має високу адгезію до різних типів основ
  • Не містить органічних розчинників
  • Низька витрата
  • Екологічно безпечна
Технології нанесення

Підготовка основи

Поверхня повинна бути чистою, сухою,  здатною нести навантаження та відповідати умовам підготовки відповідно до вимог. Забруднення та речовини, які знижують адгезію фарби до основи: олійні та жирові плями, змащувальні матеріали, бітумні мастики, попередні нестійкі лакофарбові покриття, а також слабо міцні ділянки необхідно видалити. Нерівності основи згладити фінішною шпаклівкою FinishSpachtel D60, FinishSpachtel D70 або FassadenSpachtel D200.  Міцні алкідні та масляні покриття зашкурити і знепилити.

Сильно поглинаючі поверхні необхідно заґрунтувати такими матеріалами, як закріплююча ґрунтівка «UniGrund» або концентрат ґрунтівки «GrundKonzentrat». На гіпсових або глиняних поверхнях слід використовувати «GipsGrund». Високолужні поверхні рекомендується ґрунтувати за допомогою «VinylGrund D14». Для запобігання зараження або при існуючому зараженні основи пліснявою, цвіллю, водоростями або грибками слід застосовувати «BiozidGrund».

Для фарбування великих площ рекомендується перед нанесенням фарби «MetallicEffect Farbe» заґрунтувати поверхню ґрунт-фарбою «Decor Primer», тонованою в колір найближчій за кольором та насиченістю до обраного типу «MetallicEffect Farbe». 

Підготовка матеріалу

«MetallicEffekt Farbe» готова до застосування дисперсійна фарба. Вміст упаковки ретельно перемішати за допомогою ручної мішалки, або енергійно збовтати закриту ємність. При необхідності, для регулювання консистенції, фарбу можна розбавити водою. Додавання води потрібно робити у кожну ємність, в однаковій кількості, для уникнення кольорових розбіжностей. 

Виконання робіт

Фарбу «MetallicEffekt Farbe» необхідно наносити у 1-2 шари всередині приміщень, та 2-3 ширина зовні, рівномірно розподіляючи її по поверхні.

Для 1 шару – фарбу рекомендується розбавити водою до 10%.

2 та 3 шар – фарбу рекомендовано не розбавляти.

Вибір інструмента обумовлює структуру поверхні, та швидкість виконання робот. Для нанесення використовують валик, щітку або фарборозпилювач. Для отримання особливих декоративних ефектів при нанесенні можна використовувати трафарети, спеціальні валики, штампи, морські губки, кельми або інший інструмент. Перед нанесенням наступних шарів фарби, попередні повинні просохнути (за нормальних умов, приблизно, 2-3 години). На дотичних поверхнях, або поверхнях з великою площею, необхідно наносити матеріал з однаковим номером партії, або заздалегідь змішати матеріали з різних партій. 

 

Матеріали для завантаження (3)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)
Карта кольорів Decotoner & ToscanaToner
Каталоги – pdf (666.31 КB)
Каталог продукції Эльф™
Каталоги – pdf (18.5 МB)
Супутні продукти

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.