Metrics loading
Купити Лак Акриловий Д 101 в категорії Фарби та лаки фото №1
Купити Лак Акриловий Д 101 в категорії Фарби та лаки фото №1
Для декоративного оздоблення та захисту поверхонь з дерева, деревних матеріалів, а також забарвлених поверхонь, декоративних штукатурок, гіпсу, шпалер, картону
База:
Фасування:
Застосування:
для внутрішніх робіт
Склад:
суміш дисперсій, облагороджуючих субстанцій
Витрата:
10-15 м²/кг
+ додаткові характеристики

Застосовується для декоративного оздоблення та захисту поверхонь з дерева, деревних матеріалів, а також забарвлених поверхонь, декоративних штукатурок, гіпсу, шпалер, картону. Призначений для внутрішніх робіт. Тонується в будь-який відтінок універсальними барвниками і за комп'ютерною системою кольорування.

Особливості
  • Створює прозоре, еластичне та високоміцне покриття
  • Не змінює відтінок і структуру поверхні
  • Стійкий до УФ-випромінювання, вологи і миючих засобів
  • Має добру адгезію до різних типів основ
  • Не містить органічних розчинників
  • Екологічно чистий
Технології нанесення

Оброблювана поверхня повинна бути сухою, очищеною від пилу і бруду. Дерев'яну поверхню попередньо шліфують до гладкого стану. Перед використанням лак ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або пневморозпилювачем в 2-3 шари. Рекомендована робоча температура: не нижче +10°С. Інструменти після використання вимити водою. Зовнішній вигляд лакового шару після висихання: безбарвний, що не змінює кольору підкладки і підсилює малюнок шарів деревини.

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.