Metrics loading
Купити Лак фасадний Д 105 в категорії Фарби та лаки фото №1
Купити Лак фасадний Д 105 в категорії Фарби та лаки фото №1
Для захисту і декоративного оздоблення фасадних і внутрішніх поверхонь з дерева і деревних матеріалів, мінеральних поверхонь, бетону, цегли, декоративної фасадної плитки, природного і штучного каменю
База:
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Склад:
суміш спеціальних високоякісних водних дисперсій
Витрата:
8-12 м²/л
+ додаткові характеристики

Застосовується для захисту і декоративного оздоблення фасадних і внутрішніх поверхонь з дерева і деревних матеріалів, мінеральних поверхонь, бетону, цегли, декоративної фасадної плитки, природного і штучного каменю, а також поверхонь, покритих декоративними штукатурками з нормальною паропроникністю. Тонується в будь-який відтінок універсальними барвниками і за комп'ютерною системою кольорування.

Особливості
  • Створює прозоре, еластичне та високоміцне покриття
  • Не змінює відтінок і структуру поверхні
  • Стійкий до УФ-випромінювання, вологи і миючих засобів
  • Має добру адгезію до різних типів основ
  • Не містить органічних розчинників
  • Екологічно чистий
Технології нанесення

Технологія нанесення. Оброблювана поверхня повинна бути сухою, очищеною від пилу і бруду. Перед використанням лак ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або пневморозпилювачем. Щоб уникнути появи грибків і плісняви перед нанесенням лаку поверхню рекомендується прогрунтувати грунтом Д 15.  Рекомендована робоча температура: не нижче +10°С.

Інструменти після використання вимити водою. Зовнішній вигляд лакового шару після висихання: напівглянцевий, безбарвний.

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.