Metrics loading
Купити Coliseum в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Coliseum в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Coliseum в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Coliseum в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Coliseum в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Coliseum в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Декоративне покриття спеціально розроблено для фасадів. Армуючі волокна в складі роблять декоративне максимально міцним
Фасування:
Застосування:
фасади, інтер'єри
Склад:
мінеральні наповнювачі, армуючі волокна
Витрата:
1,5-2 кг/м²
+ додаткові характеристики

Декоративне покриття COLISEUM спеціально розроблено для фасадів. Завдяки вмісту армуючих волокон, крім відмінного декоративного ефекту, COLISEUM має чудові характеристики міцності.

Покриття COLISEUM дозволить Вашому будинку виграшно виглядати на фоні інших: передає звабливу чарівність італійських двориків, спокійну розкіш зводів палаців, а застосування перламутрових лаків підкреслює сучасний стиль Вашого будинку.

Особливості
  • Запобігає утворенню і розвитку поверхневих тріщин
  • Витримує очищення лужними миючими засобами
  • Легко ремонтується і відновлює зовнішній вигляд 
  • Має високу міцність
  • Висока стійкість до атмосферних опадів
  • Приховує дефекти підготовки поверхні
Технології нанесення

Декоративне покриття слід наносити виключно на якісну основу. Поверхня повинна бути міцною, сухою, очищеною від висолів, пилу, бруду, масла і жиру. Раніше пофарбовані поверхні слід очистити від старого матеріалу і зачистити шкіркою. Місця, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені грунтом Д-07 (ТМ «ЭЛЬФ») або іншими спеціальними засобами. 

На підготовлену поверхню нанести кварц-грунт QUARTZ PRIMER або Д-17 (ТМ «ЭЛЬФ») в залежності від обраної фактури (мал. 1). Дочекатися повного його висихання. Ретельно розмішати білу або закольоровану базу і за допомогою пластикового чи металевого напівтертка нанести її на стіну (мал. 2). Покриття дозволяє імпровізувати з різноманітними стилями, тому при нанесенністворюйте будь-яку фактуру за вашим бажанням. 

Дочекатися повного висихання поверхні (48 годин). Обробити базовий шар наждачним папером і загрунтувати грунтом Д-11 або Д-15 (ТМ «ЭЛЬФ»), а для окремих технік рекомендується застосувати DECOR PRIMER. Для додання ефекту патіни рекомендується використовувати велатуру VINTAGE, яку можна затонувати універсальними барвниками або за компьютерною системою кольорування (мал. 3). Для збільшення вологостійких і фунгіцидних властивостей рекомендується застосування гідрофобізатора Д-16 або Поліфлюіда (ТМ «Somefor»). Після цього необхідно захистити поверхню фінішними фасадними засобами. Для стін зі звичайною паропроникністю (цегла, бетон), рекомендуємо використовувати фасадний лак Д-105 (ТМ «ЭЛЬФ»). Перед нанесенням ретельно перемішати. Наносити його слід в 1 шар (або в 2 шари за умови додавання до 30% води) пензлем або валиком (мал. 4). Для стін з високою паропроникністю (газобетон, вапняк, стіни, утеплені мінеральною ватою) в якості фінішного шару слід застосовувати спеціальні фасадні покриття з підвищеною паропроникністю. 

Також допускається декорування COLISEUM (укр. КОЛІЗЕЙ) за допомогою декоративного воску DECOR WAX з обов'язковим подальшим нанесенням фасадного лаку Д-105 (ТМ «ЭЛЬФ») в якості захисного покриття.

   

Відео-уроки (1)
Матеріали для завантаження (1)
Каталог продукції Elf Decor™
Каталоги – pdf (57.73 МB)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.