Metrics loading
Купити Stucco Art в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Stucco Art в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Stucco Art в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Купити Stucco Art в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №1
Купити Stucco Art в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №2
Купити Stucco Art в категорії Декоративні покриття Elf Decor™ фото №3
Тонка венеціанська штукатурка на основі високоякісного витриманого та очищеного вапна, тонкої мармурової пудри, натуральних загусників та інших облагороджувальних компонентів. Використовується для створення декоративних покриттів у техніці "Скальола".
Фасування:
Застосування:
інтер'єри
Склад:
натуральне вапно, мінеральні наповнювачі
Витрата:
0,15-0,2 кг/м2
+ додаткові характеристики

Тонка венеціанська штукатурка на основі високоякісного витриманого та очищеного вапна, тонкої мармурової пудри, натуральних загусників та інших облагороджувальних компонентів. Ця старовинна технологія дозволяє домогтися неперевершеного ефекту полірованого, блискучого мармуру. Вапняна венеціанська штукатурка є паропроникним покриттям і гарантує абсолютну екологічність і довговічність, перевірену століттями.

Особливості
  • Висока стійкість до забруднень
  • Витримує очищення лужними миючими засобами
  • Володіє високою міцністю
  • Витримує тривалий вплив води і пара
  • Має сильні протигрибкові властивості
  • Залежно від техніки нанесення дозволяє отримувати різноманітні малюнки
Технології нанесення

STUCCO ART наноситься на ідеально підготовлену поверхню. Перед нанесенням додайте обраний за каталогом барвник або використовуйте комп'ютерну систему кольорування, і ретельно  перемішайте продукт. Нанесіть перший шар шпателем з нержавіючої сталі або малкою, задаючи при цьому оригінальний малюнок. При нанесенні першого шару допускаються невеликі напливи для отримання більш характерного «венеціанського» малюнка.

Обробіть поверхню наждачним папером після повного висихання першого шару (4-6 годин). Нанесіть другий шар STUCCO ART, чергуючи мазки в різних напрямках. Через 2-3 години можна приступити до нанесення третього шару різноспрямованими тонкими мазками, одночасно здійснюючи полірування поверхні. При нанесенні фінішного шару допускається додавання до 10% води.

Після повного висихання для додання більш глибокого малюнка, глянцю, а також для посилення ефекту «стукко» рекомендується обробити поверхню воском DECOR WAX MURANO AQUA або DECOR WAX. Віск наноситься металевим шпателем на поверхню тонким шаром різноспрямованими рухами. Для отримання ідеальної глянцевої поверхні рекомендуємо скористатися полірувальним інструментом зі спеціальною насадкою з натуральної вовни.

Відео-уроки (1)

Де купити

Натисніть для відображення карти
Отримайте адресу найближчого дилера
У разі відсутності салону в вашому місті, ми допоможемо вам придбати нашу продукцію у наших дилерів, в самому зручному для вас місці.